HAKKIMIZDA

ŞİRKET HAKKINDA

PRİZMA 2001 yılında Ankara-Türkiye’de faaliyete başlamıştır. Endüstriyel Tesislerin ve Ticari binaların inşası ve uygulaması konusunda 18 yıllık deneyime sahiptir. Kuruluşundan bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde sektör içerisinde İşveren kuruluşlar tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Tecrübeli ve uzman ekibi ile PRİZMA üstlenmiş olduğu projeleri zamanından önce tamamlamıştır. PRİZMA Enerji Santralleri, Çimento Fabrikaları, Gaz Tesisleri, Petrokimya Tesisleri, Ticari Binalar, İş Merkezleri, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri konusunda uzmanlaşmıştır.

PRİZMA Yurtiçi ve Yurtdışı Taahhüt işlerinde faaliyetlerine devam ederek istikrarlı bir biçimde büyümekte olup, her yeni proje ile birlikte teknik kapasitesini de her geçen gün artırmaktadır. Bu büyümeye paralel olarak da nitelikli ve tecrübeli personel sayısı da hızla artmaktadır. Bununla birlikte kaliteden ve güvenlikten taviz vermeksizin, iş süresini ve maliyetleri azaltan yeni teknolojiler geliştirmektedir.

PRİZMA Genç ve dinamik bir yapıya sahip olup başarısını deneyimli, dinamik ve her zaman öğrenmeye açık kadrosuna borçludur. Yurtiçi ve Yurtdışı taahhüt işlerinde başarısını yapmış olduğu işlerin kalitesi ile ispatlamış olan ekibimiz, teknolojinin son imkanlarını yakından takip etmekte olup, en son yenilikleri kullanarak verimi arttıran bir çalışma disiplinine sahiptir.

Türkçe